5 - 9 ročník

Väčšina tohtoročných absolventov Greenwillu sa v septembri 2019 pridá do skupiny piatakov a šiestakov, ktorí budú v inšpiratívnom prostredí a priateľskej atmosfére pokračovať v objavovaní seba i okolitého sveta.

Skupina už funguje v Rači, spolu so skvelými učiteľmi, ktorých učenie a ich práca naozaj baví. Blízko je autobusová a vlaková zastávka pre deti z Pezinka, Bratislavy i Trnavy. Niektoré z detí už cestujú samostatne. Vieme si však zabezpečiť aj školský autobus alebo vzájomné zdieľanie miesta v aute pre spolužiaka, ktorého máte po ceste. Takto to robia aj Račania a Jurania, ktorí chodia k nám do Limbachu.


Partička súčasných štvrtákov a piatakov sa zatiaľ stretáva iba raz týždenne, spoločne vydávajú noviny, robia rôzne vedecké pokusy, divadlo, učia sa a tvoria zároveň. Celý projekt vedie Alica Stodolovská z Ateliéru Les. Od septembra 2019 sa pôjde v plnej týždennej prevádzke so všetkým ako má byť.


Ak budete mať v septembri 2019 piataka alebo šiestaka a chcete sa dozvedieť viac, napíšte na alica@atelierles.sk. V správe uveďte, aké máte dieťa, odkiaľ idete a kam smerujete. Nezabudnite na telefonický kontakt na vás.