Cenník

Pre 32 detí máme dopoludnia troch učiteľov, popoludní dvoch družinárov a spolupracujeme aj s ďalšími externistami. Je pre nás dôležité, aby vzdelávanie bolo zaujímavé, vyvážené a prínosné. Veríme, že keď nás navštívite, nájdete tu rodinnú atmosféru, dobrú náladu, pekné prostredie a každodené prepojenie s prírodou.

Radi by sme znížili školné, keďže od 1.9.2022 je naša škola zaradená v sieti škôl a školských zariadení SR. Maximálne zníženie školného, ktoré v prípade pozitívneho ekonomického vývoja v SR očakávame je 100 eur/mesiac. Cenník budeme upravovať na jar 2023 podľa reálneho príspevku zo štátneho rozpočtu, výšky inflácie, atď.

Školné: 430 eur / mesiac (4300 eur / školský rok)
Popoludňajšia družina je už zahrnutá v školnom.

Strava: 70 eur / mesiac
Pripravujeme kvalitné obedy a olovranty. Dávame si záležať, aby bolo jedlo zdravé a chutné. Zabezpečujeme aj prípadné diétne požiadavky.

Pre dve a viac detí poskytujeme súrodeneckú zľavu.

Počas letných prázdnin (júl a august) sa neplatia žiadne poplatky.


Uvažujete o zápise Vášho dieťaťa k nám v tomto či ďalších školských rokoch? Prečítajte si prosím najprv stránku O škole. Radi by ste nás navštívili a bližšie spoznali? Môžete vyplniť tento KONTAKTNÝ FORMULÁR, prípadne nám napísať či zavolať. Príďte sa k nám osobne pozrieť a navnímať, čo u nás dostávajú deti i rodičia.


© Súkromná základná škola a Greenwill o.z.