Cenník

Školné: 350 eur / mesiac x 10 mesiacov

Počas letných prázdnin (júl a august) sa neplatia žiadne poplatky.

Súrodenecká zľava pre ďalšie dieťa: 500 eur / školský rok.

Zošity, učebnice, farby, štetce, všetky učebné materiály a pomôcky sú už zahrnuté v školnom. Neplatíte žiadne zápisné ani príspevok na pomôcky. Dieťa, ktoré nastupuje k nám, potrebuje iba peračník a nepremokavé oblečenie.

Strava sa platí 50 eur / mesiac (kvalitné obedy + olovranty). Dávame si záležať, aby bolo jedlo zdravé a chutné. Zabezpečujeme aj prípadné diétne požiadavky.

Príďte sa k nám osobne pozrieť a navnímať, čo u nás dostávajú deti i rodičia. Plánované informatívne stretnutie pre rodičov, ktorí uvažujú zapísať svoje dieťa k nám, bude 25.2.2020 o 18:00 v Greenwille. Na stretnutí sa dozviete kto, kde a ako môže sprevádzať Vaše dieťa k vzdelaniu i dôležitým zručnostiam pre život. Je to úvodné stretnutie a uskutoční sa bez detí. Miesto na stretnutí si môžete za pár sekúnd zarezervovať TU. Ak Vám termín nevyhovuje, prípadne ak uvažujete o zápise / prestupe Vášho dieťaťa k nám v ďalších školských rokoch, môžete použiť krátky KONTAKTNÝ FORMULÁR, prípadne nám zavolať, alebo napísať. Tešíme sa na stretnutie 💗


© OZ Greenwill od roku 2014