Cenník

Vážení rodičia,

s platnosťou od 1.1.2022 sme sa rozhodli po prvý krát od roku 2014 výrazne úpraviť školné. Reagujeme tak na aktuálnu ekonomickú situáciu a našu potrebu zlepšovať sa a rásť. Toto zvýšenie sa vzťahuje iba na novopristupujúce deti. Každému dieťaťu, ktoré k nám nastúpi zachovávame na celú dĺžku štúdia rovnakú výšku školného ako v čase nástupu k nám. Sme financovaní iba z príspevkov rodičov a našich projektov. Nie sme v sieti škôl a od štátu nedostávame finančnú podporu.

Pre 32 detí máme dopoludnia troch učiteľov, popoludní dvoch družinárov a spolupracujeme aj s ďalšími externistami. Je pre nás dôležité, aby vzdelávanie bolo zaujímavé, vyvážené a prínosné. Veríme, že keď nás navštívite, nájdete tu rodinnú atmosféru, dobrú náladu, pekné prostredie a každodené prepojenie s prírodou.

Školné: 430 eur / mesiac (4300 eur / školský rok)
Popoludňajšia družina je už zahrnutá v školnom.

Strava: 70 eur / mesiac
Pripravujeme kvalitné obedy a olovranty. Dávame si záležať, aby bolo jedlo zdravé a chutné. Zabezpečujeme aj prípadné diétne požiadavky.

Pre dve a viac detí poskytujeme súrodeneckú zľavu.

Počas letných prázdnin (júl a august) sa neplatia žiadne poplatky.


Uvažujete o zápise Vášho dieťaťa k nám v tomto či ďalších školských rokoch? Prečítajte si prosím najprv stránku O škole. Radi by ste nás navštívili a bližšie spoznali? Môžete vyplniť tento KONTAKTNÝ FORMULÁR, prípadne nám napísať či zavolať. Príďte sa k nám osobne pozrieť a navnímať, čo u nás dostávajú deti i rodičia.© OZ Greenwill od roku 2014