Cenník

Dôležité upozornenia k cenníku: Aktuálna výška školného platná v čase nástupu Vášho dieťaťa k nám zostáva zachovaná počas celého obdobia a zostáva v platnosti aj pre ďalších súrodencov, ktorí k nám v budúcnosti nastúpia. Pre 32 detí máme dopoludnia 3 učiteľov a popoludní 2 družinárov, máme vlastnú kuchyňu i gazdinku. Sme financovaní len z príspevkov rodičov našich detí (nie sme v sieti škôl a nedostávame od štátu žiadnu podporu).

Školné: 350 eur / mesiac

Popoludňajšia družina je už zahrnutá v školnom.

Strava: 50 eur / mesiac

Pripravujeme kvalitné obedy a olovranty. Dávame si záležať, aby bolo jedlo zdravé a chutné. Zabezpečujeme aj prípadné diétne požiadavky.

Pre dve deti poskytujeme súrodeneckú zľavu 50 eur / mesiac. Pre tri a viac detí určujeme výšku školného dohodou.

Počas letných prázdnin (júl a august) sa neplatia žiadne poplatky.

Pred začiatkom každého školského roka sa uhrádza jednorázový príspevok 100 eur, ktorý slúži na pokrytie zošitov, učebníc, farieb, učebných materiálov, pomôcok. Dieťa, ktoré nastupuje k nám, potrebuje iba peračník a nepremokavé oblečenie.

Uvažujete o zápise Vášho dieťaťa k nám v tomto či ďalších školských rokoch? Prečítajte si prosím najprv stránku O škole. Radi by ste nás navštívili a bližšie spoznali? Môžete vyplniť tento KONTAKTNÝ FORMULÁR, prípadne nám napísať či zavolať. Príďte sa k nám osobne pozrieť a navnímať, čo u nás dostávajú deti i rodičia.


© OZ Greenwill od roku 2014